
Motor Piston Segman CADDY - GOLF5-JETTA - Passat 1.9TDI 79.51MM 0.50 BJB - Avb - BKC - Bxe - Anu 1-2 Silindir 1987 SONRASI114907-82 (2 Adet)GOETZE 8772172050Sitemizde oturum ve sepet gibi temel işlevler için zorunlu çerezler, deneyimi iyileştirmek için ise isteğe bağlı çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılar için Gizlilik ve Çerez Politikasına bakabilirsiniz.

Bu parça aracınıza uyar mı?
Şase (VIN) numaranızı yazın ya da ruhsatınızın fotoğrafını WhatsApp'ta gönderin; ekibimiz baksın.
Motor Piston Segman STD 76.00 26PİM -40MM Clio 2 - 3 Kangoo - Megane 2 - 3 Symbol 2 - 3 - SA Ndero - Logan - Juke 1.5DCİ K9K (4 Adet)
ÜRÜN MARKASI : GOETZE
ÜRÜN UYUMLULUĞU VE GÜVENİLİRLİK BİLGİLENDİRMESİ
Değerli müşterimiz,
Satışını yaptığımız ürünler, ilgili markaların yetkili satıcı/distribütör kanalından temin edilmektedir. Bu sayede orijinallik ve kalite garantisi sunulmaktadır.
Araç Uyumluluğu Hakkında Önemli Not:
Ürünlerimiz birden fazla araç modeline uygun olabilmektedir. Satın almadan önce veya sonrasında, ürünün aracınızla tam uyumlu olduğundan emin olmak için lütfen müşteri temsilcimiz ile iletişime geçiniz ve aracınızın şasi numarasını (şase no/VIN numarası) paylaşınız. Bu bilgi sayesinde ürünün aracınıza uygunluğunu net bir şekilde teyit edebiliyoruz.
Şasi numarasını paylaşmadan yapılan satın alımlarda uyumsuzluk yaşanması durumunda mağduriyet oluşmaması için, satın alma öncesi destek almanızı önemle rica ederiz.
Aynı OEM numarasını taşıyan ürünler
MAHLE 0220104
MAHLE 0220114
MAHLE 0220102
MAHLE 0220100
MAHLE 0220112
MAHLE 0220110
YENMAK 3104164051
YENMAK 3104164100
GOETZE 877185905000AG
GOETZE 877185905010AG
Motor Piston Segman CADDY - GOLF5-JETTA - Passat 1.9TDI 79.51MM 0.50 BJB - Avb - BKC - Bxe - Anu 1-2 Silindir 1987 SONRASI114907-82 (2 Adet)GOETZE 8772172050
Motor Piston Segman 040 500L 1.4 16V. DOBLO 1.4 16V. Idea 1.4 16V. Punto 2 1.4 16V. 72.00MM (4 Adet)YENMAK 3103332040
Motor Piston Segman 0.50 -20 MM 85.01 MASTER 3 2010 MOVANO B 2010 2.3 DCİ CDTI Euro 5 (4 Adet)GOETZE 8771959050100G
Motor Piston Segman 0.50 330D-530D-730D - Freelander - RangeroverYENMAK 3104615050
Motor Piston Segman STD 100-207-240D-307-407-507-MB100-O309-U600-U6000-209-309D-309-409 (4 Adet)YENMAK 3103633000
Motor Piston Segman Logan 1 - 2 2.0 16V F4R 050 (4 Adet)YENMAK 3104178050
Motor Piston Segman STD 89MM MASTER - MOVANO 2.5 DCİ - CDTİ 120/146 BG G9U (4 Adet)YENMAK 3104153000
Motor Piston Segman 0.50 89.00MM MASTER 2001 MOVANO 2001 2.5 DCI G9UMAHLE 0222601
GOETZE 8771859STD10AG
GOETZE 877185910020AG
GOETZE 8771859STD00AG
GOETZE 877185910000AG
GOETZE 877185910010AG
MAIS 120A10282R
FEDERAL 8771859050A
FEDERAL 8771859100A
FEDERAL 87718590502A
FEDERAL 8771859STDA
FEDERAL 87718591002A
FEDERAL 87718590501A
FEDERAL 8771859STD1A
FEDERAL 87718591001A