
Piston Segman STD. 84.00MM BMW N47N F20 F21 F22 E90 E91 E92 E93 F30 F31 F34 F32 F33 F36 F07 F10 F1 1 E84 F25 F15MAHLE 081PI00113000Sitemizde oturum ve sepet gibi temel işlevler için zorunlu çerezler, deneyimi iyileştirmek için ise isteğe bağlı çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılar için Gizlilik ve Çerez Politikasına bakabilirsiniz.
Bu parça aracınıza uyar mı?
Şase (VIN) numaranızı yazın ya da ruhsatınızın fotoğrafını WhatsApp'ta gönderin; ekibimiz baksın.
Motor Piston Segman 0.40MM -0.20MM 69.6MM 90BG DOBLO - FIORINO - Linea - Grande Punto - ASTRA 1.3D Mje T 1.3 CDTI Euro 5
ÜRÜN MARKASI : MAHLE
ÜRÜN UYUMLULUĞU VE GÜVENİLİRLİK BİLGİLENDİRMESİ
Değerli müşterimiz,
Satışını yaptığımız ürünler, ilgili markaların yetkili satıcı/distribütör kanalından temin edilmektedir. Bu sayede orijinallik ve kalite garantisi sunulmaktadır.
Araç Uyumluluğu Hakkında Önemli Not:
Ürünlerimiz birden fazla araç modeline uygun olabilmektedir. Satın almadan önce veya sonrasında, ürünün aracınızla tam uyumlu olduğundan emin olmak için lütfen müşteri temsilcimiz ile iletişime geçiniz ve aracınızın şasi numarasını (şase no/VIN numarası) paylaşınız. Bu bilgi sayesinde ürünün aracınıza uygunluğunu net bir şekilde teyit edebiliyoruz.
Şasi numarasını paylaşmadan yapılan satın alımlarda uyumsuzluk yaşanması durumunda mağduriyet oluşmaması için, satın alma öncesi destek almanızı önemle rica ederiz.
Aynı OEM numarasını taşıyan ürünler
MAHLE 011PI00100002
MAHLE 011PI00100000
MAHLE 011PI00100001
MAHLE 011PI00100010
YENMAK 3104289000
YENMAK 3104289001
YENMAK 3104289041
YENMAK 3104289060
YENMAK 3104289061
YENMAK 3104289080
Piston Segman STD. 84.00MM BMW N47N F20 F21 F22 E90 E91 E92 E93 F30 F31 F34 F32 F33 F36 F07 F10 F1 1 E84 F25 F15MAHLE 081PI00113000
Piston Segman 0.50 83.50MM Mercedes OM651 W204 C218 W212 W166 W221 W639 B906 B907 B910 Sari BurcluMAHLE 001PI00133002
Motor Piston Segman 1.00 76.00 26PİM Clio 2 - 3 Kangoo - Megane 2 - 3 Symbol 2 - 3 - Sandero - L Ogan - Juke 1.5DCİ K9K (4 Adet)YENMAK 3104164100
Motor Piston Segman Logan 1 - 2 2.0 16V F4R 050 (4 Adet)YENMAK 3104178050
Motor Piston Segman 0.50 -20 MM 85.01 MASTER 3 2010 MOVANO B 2010 2.3 DCİ CDTI Euro 5 (4 Adet)GOETZE 8771959050100G
Motor Piston Segman STD 100-207-240D-307-407-507-MB100-O309-U600-U6000-209-309D-309-409 (4 Adet)YENMAK 3103633000
Motor Piston Segman 0.50 330D-530D-730D - Freelander - RangeroverYENMAK 3104615050
Motor Piston Segman 040 500L 1.4 16V. DOBLO 1.4 16V. Idea 1.4 16V. Punto 2 1.4 16V. 72.00MM (4 Adet)YENMAK 3103332040
YENMAK 3104289040
GOETZE 87707890801
GOETZE 8770789STD
GOETZE 8770789STD1
GOETZE 87707890401
GOETZE 8770789080
GOETZE 8770789040
FEDERAL 8770789080