
BSGTürkiyeBSG 60425001Debriyaj Merkezi Alt G 460-207,208,209,210,307,308D 1988-1994
- Malzeme
- Dökme çelik
- Çap [mm]
- 23,81
- Fren sistemi
- ATE
- Ağırlık [kg]
- 0,58
- Kategori
- Debriyaj Merkezi
Sitemizde oturum ve sepet gibi temel işlevler için zorunlu çerezler, deneyimi iyileştirmek için ise isteğe bağlı çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılar için Gizlilik ve Çerez Politikasına bakabilirsiniz.

BSGTürkiyeBSG 60425001
FERODOFERODO FHC5019
BSGTürkiyeBSG 90425010
BSGTürkiyeBSG 60425018
BSGTürkiyeBSG 60425016
BSGTürkiyeBSG 60425005
BSGTürkiyeBSG 60425007
LUKAlmanyaLUK 510008410
FERODOFERODO FHC6011
FERODOFERODO FHC6010
BSGTürkiyeBSG 60425017
BSGTürkiyeBSG 30425014
AISINJaponyaAISIN CRT082
BSGTürkiyeBSG 30425003
AISINJaponyaAISIN RK009
AISINJaponyaAISIN QK005
TRWAmerika Birleşik DevletleriTRW PJK110Son 2 adet
VALEOFransaVALEO 874722Son 4 adet
BREMBOİtalyaBREMBO E50002Son 4 adet
SACHSAlmanyaSACHS 6283600112Son 2 adet
SACHSAlmanyaSACHS 6283600111Son 4 adet
BREMBOİtalyaBREMBO E50005Son 1 adet
SACHSAlmanyaSACHS 6283605039