
BSGTürkiyeBSG 90225003Kampana Arka Kaplumbaga 1302-1303 61- DB4143 (Adet Fiyat)
- Montaj tarafı
- Arka aks
- Ağırlık [kg]
- 6,04
- Yükseklik [mm]
- 94,5
- Jant delik sayısı
- 4
- Poyra çapı 1 [mm]
- 26,3
- Delik çemberi-Ø [mm]
- 130
Sitemizde oturum ve sepet gibi temel işlevler için zorunlu çerezler, deneyimi iyileştirmek için ise isteğe bağlı çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılar için Gizlilik ve Çerez Politikasına bakabilirsiniz.

BSGTürkiyeBSG 90225003
BSGTürkiyeBSG 75225005
BSGTürkiyeBSG 75225003
BSGTürkiyeBSG 60225001
BSGTürkiyeBSG 60225002
BSGTürkiyeBSG 40225002
BSGTürkiyeBSG 40225008
BSGTürkiyeBSG 40225004
BSGTürkiyeBSG 41225003
BSGTürkiyeBSG 30225005
BSGTürkiyeBSG 30225002
BSGTürkiyeBSG 30225001
BSGTürkiyeBSG 25225006
BSGTürkiyeBSG 25225001
MAHERTürkiyeMAHER 48637
MAHERTürkiyeMAHER 48638
MAHERTürkiyeMAHER 09154
MAHERTürkiyeMAHER 48639
MAHERTürkiyeMAHER 48640
MAHERTürkiyeMAHER 28664
MAHERTürkiyeMAHER 28662

BOSCHAlmanyaBOSCH 0986477290
TRWAmerika Birleşik DevletleriTRW DB4128