
FEBIFEBI 106317Motor Yağ Soğutucusu Grandland X Crossland X 208/308/508/3008/301 2014
- Uzunluk [mm]
- 122
- Genişlik [mm]
- 95
- Ağırlık [kg]
- 0,288
- Yükseklik [mm]
- 41
- Kaburga sayısı
- 10
- OE numarası için
- 98 042 812 80 SK
Sitemizde oturum ve sepet gibi temel işlevler için zorunlu çerezler, deneyimi iyileştirmek için ise isteğe bağlı çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılar için Gizlilik ve Çerez Politikasına bakabilirsiniz.

FEBIFEBI 106317
BSGTürkiyeBSG 44506004
MAGNETI MARELLIMARELLI 359001602700



BEHRBEHR CLC161000S
BEHRBEHR CLC187000S
HELLAAlmanyaHELLA 8MO366360301
HELLAAlmanyaHELLA 8MO366360451
HELLAAlmanyaHELLA 8MO366360331
HELLAAlmanyaHELLA 8MO366360641
HELLAAlmanyaHELLA 8MO366360561
BSGTürkiyeBSG 11506001

BSGTürkiyeBSG 70506004
BSGTürkiyeBSG 70506003
BSGTürkiyeBSG 70506011
BSGTürkiyeBSG 60506024

BSGTürkiyeBSG 15506030
BSGTürkiyeBSG 90506003